اخبار

اختصاص کد تخصصی ضمن خدمت به اعضای باشگاه معلمان فیلم‌ساز

به گزارش دبيرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز، معلمان فیلم‌ساز راه‌یافته به بخش مسابقه پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در آخرین ماه سال‌تحصیلی 400-1399 ضمن خدمت تخصصی دریافت نمودند.

فراخوان دعوت به همکاری در هیئت انتخاب پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

باسمه‌تعالی

 

قابل توجه اعضای محترم باشگاه معلمان فیلم‌ساز

 

به اطلاع می‌رساند دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در نظر دارد از تعداد محدودی از معلمان فیلم‌ساز متعهد و با تجربه سراسر کشور در بخش هیئت انتخاب این دوره از جشنواره، دعوت به همکاری نماید.

کارگاه آموزشی «ریخت‌شناسی فیلم مستند» برگزار شد

به گزارش دبیرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز، پنجمین کارگاه آموزشی ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز کشور با عنوان «ریخت‌شناسی فیلم مستند» ظهر روز دوشنبه پانزدهم شهریورماه به صورت برخط برگزار شد.

در این کارگاه دو ساعته که از ساعت 11 تا 13 برگزار شد دکتر محمد عارف مدرس حاضر در کارگاه با سرفصل ریخت‌شناسی فیلم مستند مباحث آموزشی خود را آغاز و در کنار آن به تدریس موضوعاتی همچون انواع فیلم‌های مستند، تحلیل محتوای فیلم مستند (زمان، موضوع، هدف، مکان، کاربرد، زبان، مضمون، نماد و...)، ویژگی‌های چشمگیر فیلم مستند از نگاه داوران و آشنایی با چند فیلم مستند ماندگار پرداخت.

فراخوان پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منتشر شد

به گزارش دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، فراخوان پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی منتشر شد. بر اساس فراخوان جشنواره، دبیرخانه جشنواره پنجاه و یکم از صبح روز چهارشنبه دهم شهریورماه 1400 آماده دریافت آثار علاقه‌مندان به شرکت در این دوره از جشنواره می‌باشد.

 

کارگاه آموزشی فیلم‌نامه نویسی برای فیلم کوتاه

 

چهارمین کارگاه آموزشی باشگاه معلمان فیلم‌ساز با موضوع «فیلم‌نامه نویسی برای فیلم کوتاه» ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز سراسر کشوربا حضور استاد فرهاد توحیدی روز دوشنبه 11 مردادماه 1400 از ساعت 11 تا 13 به صورت برخط برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند به نشانی http://filmclub.roshd.ir/kargah مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

فراخوان تولید تیزر پنجاه و یکمین جشنواره فیلم رشد

باسمه‌تعالی

 

قابل توجه معلمان محترم فیلم‌ساز سراسر کشور

 

دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در نظر دارد فرایند تولید تیزر قدیمی‌ترین جشنواره بین‌المللی فیلم در ایران،‌ یعنی جشنواره فیلم رشد را در دوره پنجاه و یکم به معلمان فیلم‌ساز واگذار نماید.

معلمان محترمی که در زمینه تولید تیزر تجربه دارند در صورت تمایل می‌توانند درخواست خود را با ذکر تلفن همراه، به نشانی الکترونیکی goroohehonari@gmail.com ارسال نمایند.

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر 88301479 – 021

دبیرخانه فیلم رشد

سومین کارگاه آموزشی باشگاه معلمان فیلم‌ساز برگزار شد

 

به گزارش دبیرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز، سومین جلسه از سلسله جلسات کارگاه‌های آموزشی معلمان فیلم‌ساز با موضوع «عالم امکان دراماتیک انیمیشن» روز چهارشنبه نهم تیرماه از ساعت 11 تا 13 به صورت برخط برگزار شد.

در این جلسه دو ساعته دکتر کیارش زندی به موضوع امکان فضاهای دراماتیک در دنیای انیمیشن پرداخت و در این خصوص مباحث آموزشی خود را تدریس نمود.

سومین کارگاه آموزشی ویژه معلمان فیلم‌ساز

به اطلاع معلمان علاقمند به فیلم‌سازی می‌رساند سومین کارگاه آموزشی ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز سراسر کشور با موضوع «عالم امکان دراماتیک انیمیشن» چهار‌شنبه 9 تیر‌ماه 1400 از ساعت 11 تا 13 به صورت برخط برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند به نشانی http://filmclub.roshd.ir/kargah مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

پایان ثبت‌نام در کارگاه آشنایی با تکنیک‌های انیمیشن

دبیرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز، ضمن تقدیر و تشکر از استقبال چشمگیر معلمان محترم علاقمند به شرکت در کارگاه آموزشی، به اطلاع می‌رساند ظرفیت ثبت‌نام برای حضور در دومین کارگاه آموزشی ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز سراسر کشور با موضوع «آشنایی با تکنیک‌های انیمیشن‌سازی» در روز سه‌شنبه 28 اردیبهشت‌ماه 1400 تکمیل شده است.

لذا ضمن پوزش از سایر علاقمندان، به اطلاع می‌رساند امکان ثبت‌نام تا اطلاع ثانوی میسر نمی‌باشد.

در ضمن کد دسترسی ورود به کارگاه صبح روز سه‌شنبه از طریق پیامک برای ثبت‌نام کنندگان ارسال خواهد شد.