تولید انیمیشن کوتاه «موزه صلح»

به گزارش دبیرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز، تولید انیمیشن کوتاه «موزه صلح» این روزها مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد. سید احمد جعفریان معلم فیلم‌ساز استان اصفهان در گفتگو با دبیرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز گفت: «تولید انیمیشن موزه صلح از 3 ماه قبل آغاز شده و هم‌اکنون در مراحل اصلاح نهایی و نسخه پیش‌نمایش آن آماده شده است. این انیمیشن با تکنیک کات‌اوت دیجیتال و با مدت زمان 5 دقیقه می‌باشد. خلاصه فیلم درباره کبوتری است که برای به‌دست آوردن شاخه زیتون صلح، وارد موزه صلح شده و مجبور به مبارزه می‌شود؛ اما سرانجام به سرنوشت دیگر کبوتران دچار می‌شود.»

عوامل تولید این فیلم عبارتنداز:

نویسنده و کارگردان: سید احمد جعفریان

دستیار کارگردان: سید مهربد جعفریان

طراحی فضا : مژگان منصوری 

طراحی شخصیت: مژگان منصوری / اطهر جعفریان 

تدوین: سید اکبر جعفریان 

متحرک سازی: صدرا دبیری / سید احمد جعفریان 

استوری برد: اطهر جعفریان 

لی اوت: مژگان منصوری 

طراحی صدا و صداگذاری: سید اکبر جعفریان 

موسیقی: سید اکبر جعفریان

تهیه شده در: استودیو انیمیشن فرفره

سید احمد جعفریان متولد خمینی شهر اصفهان و دارای مدرک کارشناسی کارگردانی انیمیشن و کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی است. از دیگر آثار او می‌توان به انیمیشن کوتاه ماهی‌خوار، فیلم کوتاه سالگرد (حضور در جشنواره فیلم100)، انیمیشن کوتاه هدف(حضور در جشنواره فیلم100)، انیمیشن کوتاه یک پیشنهاد بهتر (برگزیده بخش مردمی جشنواره فیلم سلامت)، انیمیشن کوتاه مردها زن‌ها (حضور در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران در سال 1393و دهمین جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه نهال و کسب جایزه بهترین فیلم‌نامه در جشنواره دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی) اشاره نمود.

همچنین انیمیشن کوتاه پرنده باز، به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از دیگر آثار این معلم هنرمند است که سال1400 در سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شرکت نموده است.

آنونس نمونه آثار این معلم هنرمند در بخش «معرفی آثار» قابل رؤیت می‌باشد.

نظر خود را اعلام نمایید

Image CAPTCHA