انتصاب دبیر پنجاه‌ و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

به گزارش دبیرخانه دائمي جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علی لطیفی معاون وزير و سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، صادق يزداني را به عنوان «دبیر پنجاه‌ودومين جشنواره بین‌المللی فیلم رشد» منصوب كرد.

در متن ابلاغ صادره آمده است:

«جشنواره بين‌المللي فيلم رشد، به عنوان ديرپاترين جشنواره سينمايي كشور و بزرگترين تجمع سينماگران فرهنگي و فرهنگيان سينماگر، يكي از مهمترين رخدادهاي هنري- تربيتي در تقويم هنر اين مرز و بوم با بيش از 5 دهه قدمت است. اين جشنواره به عنوان نمادي برخاسته از بطن نظام تعليم و تربيت، از ديرباز به عنوان بستري مناسب براي پرورش و شكوفا نمودن استعدادهاي فيلم‌سازان متعهد كشورمان و معرفي آثار ارزنده بين‌المللي در زمينه فيلم‌هاي آموزشي و تربيتي عمل نموده و در جهت غناي بسته‌هاي تربيت و يادگيري و تكميل آموزش‌هاي رسمي كشور نقش‌آفرين بوده است.

فيلم‌هاي علمي، ‌آموزشي و تربيتي مي‌تواند با برانگيختن ارزش‌هاي فطري، ايجاد تنوع در موقعيت‌هاي يادگيري و با بكارگيري جذاب‌ترين قالب‌هاي انتقال پيام منجر به تسهيل، تعميق و ملموس نمودن مفاهيم انساني، اسلامي و انقلابي‌گردد. علاوه بر اينكه تجربة موفق انتقال ارزش‌هاي اخلاقي و معارف اسلامي و انقلابي در فيلم آموزشي، اهميت اين رسانه و رويداد جشنواره را دو چندان مي‌كند.

از اين رو با عنايت به سابقه و تجارب ارزشمند شما در اين  عرصه پر‌ رمز و راز، بنا به پيشنهاد مديركل محترم دفتر انتشارات و فناوري آموزشي به موجب اين ابلاغ به عنوان «دبير پنجاه و دومين جشنواره بين‌المللي فيلم رشد» در سال 1401 منصوب مي‌شويد.

اميد است با اتكاء به ذات لايزال پروردگار و در گام دوم انقلاب اسلامي، با همدلي و همكاري همكاران پرتلاش و خدوم سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي، تعامل هدفمند و هم‌افزا با معاونت‌ها و سازمان‌هاي مرتبط در وزارت آموزش و پرورش، جلب مشاركت حداكثري ساير دستگاه‌ها، بهره‌مندي از صاحب‌نظران عرصه هنر و رسانه و هنرمندان برجسته كشور، برگي پرافتخار بر درخت پرثمر جشنواره بين‌المللي فيلم رشد بيفزاييد و در ارتقاي كمي و كيفي جشنواره در اثربخشي تربيتي- هنري آن منطبق با اسناد تحولي آموزش و پرورش به ويژه برنامة درسي ملي تلاشي مضاعف مبذول داريد.»

 

صادق یزدانی کارشناسی ارشد رشته خبرنگاری از دانشگاه صدا و سیما است. او در كارنامه فعاليت‌هاي فرهنگي هنري خود معاونت شبکه‌سازی و هدایت عملیات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا (عج)، تهیه کنندگي و گویندگي برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، مدير مسئول و سردبيري دوهفته‌نامه حلقه وصل، عضویت در هیئت انتخاب جشنواره فیلم عمار و سال‌ها فعالیت فرهنگی ـ رسانه‌ای را تجربه كرده است.

نظر خود را اعلام نمایید

Image CAPTCHA