اطلاعیه‌ها

️تمدید مهلت ارسال آثار به پنجاه و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد

به گزارش دبیرخانه پنجاه و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد، مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا تاریخ 30 آبان ماه تمدید شد.

فراخوان پنجاه و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد منتشر شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به نقل از واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، فراخوان دریافت آثار پنجاه و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منتشر شد. در این دوره از جشنواره، آثار فیلمسازان داخلی و خارجی با نگاه برخورداری از برجستگی‌های زبان هنری، جذابیت ذاتی و تأثیر عمیق عاطفی و تأثیر شگرف آن بر ارتقای روحیه کنجکاوی، پرسشگری و اشتیاق به درک خویش و جهانِ پیرامون، به رقابت خواهند پرداخت.

فراخوان خانه فیلم رشد

باسمه‌تعالی

قابل توجه اعضای محترم باشگاه معلمان فیلم‌ساز

 

به اطلاع می‌رساند دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در نظر دارد به زودی سالن نمایش «خانه فیلم رشد» را در دبیرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز راه‌اندازی نماید. از جمله فعالیت‌های «خانه فیلم رشد» نمایش آثار برتر معلمان و فیلم‌سازان ایرانی و خارجی شرکت کننده در جشنواره بین‌المللی فیلم رشد خواهد بود که با حضور خود معلمان و اساتید دانشگاه برگزار خواهد شد.

فراخوان دعوت به همکاری در هیئت انتخاب پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

باسمه‌تعالی

 

قابل توجه اعضای محترم باشگاه معلمان فیلم‌ساز

 

به اطلاع می‌رساند دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در نظر دارد از تعداد محدودی از معلمان فیلم‌ساز متعهد و با تجربه سراسر کشور در بخش هیئت انتخاب این دوره از جشنواره، دعوت به همکاری نماید.

پنجمین کارگاه آموزشی باشگاه معلمان فیلم‌ساز با موضوع «ریخت‌شناسی فیلم مستند»

پنجمین کارگاه آموزشی باشگاه معلمان فیلم‌ساز با موضوع «ریخت‌شناسی فیلم مستند» ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز سراسر کشور با حضور دکتر محمد عارف، روز دوشنبه 15 شهریور1400 از ساعت 11 تا 13 به صورت برخط برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند به نشانی http://filmclub.roshd.ir/kargah مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

کارگاه آموزشی فیلم‌نامه نویسی برای فیلم کوتاه

 

چهارمین کارگاه آموزشی باشگاه معلمان فیلم‌ساز با موضوع «فیلم‌نامه نویسی برای فیلم کوتاه» ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز سراسر کشوربا حضور استاد فرهاد توحیدی روز دوشنبه 11 مردادماه 1400 از ساعت 11 تا 13 به صورت برخط برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند به نشانی http://filmclub.roshd.ir/kargah مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

فراخوان تولید تیزر پنجاه و یکمین جشنواره فیلم رشد

باسمه‌تعالی

 

قابل توجه معلمان محترم فیلم‌ساز سراسر کشور

 

دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در نظر دارد فرایند تولید تیزر قدیمی‌ترین جشنواره بین‌المللی فیلم در ایران،‌ یعنی جشنواره فیلم رشد را در دوره پنجاه و یکم به معلمان فیلم‌ساز واگذار نماید.

معلمان محترمی که در زمینه تولید تیزر تجربه دارند در صورت تمایل می‌توانند درخواست خود را با ذکر تلفن همراه، به نشانی الکترونیکی goroohehonari@gmail.com ارسال نمایند.

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر 88301479 – 021

دبیرخانه فیلم رشد

ثبت‌نام در سومین کارگاه آموزشی باشگاه معلمان فیلم‌ساز

به اطلاع معلمان علاقمند به فیلم‌سازی می‌رساند سومین کارگاه آموزشی ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز سراسر کشور با موضوع «عالم امکان دراماتیک انیمیشن» چهار‌شنبه 9 تیر‌ماه 1400 از ساعت 11 تا 13 به صورت برخط برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند به نشانی http://filmclub.roshd.ir/kargah مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

شیوه برگزاری کارگاه آشنایی با تکنیک‌های انیمیشن

باسمه تعالی

قابل توجه معلمان محترم ثبت‌نام کننده در کارگاه آشنایی با تکنیک‌های انیمیشن

نظر به اینکه تعداد معلمان ثبت‌نام کننده در این دوره، بیش از ظرفیت مورد انتظار بوده است، لذا افراد ثبت‌نام کننده در سه گروه 1 و 2 و 3 تقسیم‌بندی شده‌اند.

گروه 1 امروز از ساعت 11 تا 13

لازم است که در ساعت مقرر روی لینکی که برایشان پیامک خواهد شد کلیک نموده و پس از ورود، ابتدا کد دسترسی، سپس نام، نام خانوادگی و نام استان خود را درج نمایند.

کد دسترسی به کارگاه برای گروه 1 ساعت 9 امروز سه شنبه ارسال خواهد شد 

پایان ثبت‌نام در کارگاه آشنایی با تکنیک‌های انیمیشن

دبیرخانه باشگاه معلمان فیلم‌ساز، ضمن تقدیر و تشکر از استقبال چشمگیر معلمان محترم علاقمند به شرکت در کارگاه آموزشی، به اطلاع می‌رساند ظرفیت ثبت‌نام برای حضور در دومین کارگاه آموزشی ویژه معلمان و دانشجومعلمان فیلم‌ساز سراسر کشور با موضوع «آشنایی با تکنیک‌های انیمیشن‌سازی» در روز سه‌شنبه 28 اردیبهشت‌ماه 1400 تکمیل شده است.

لذا ضمن پوزش از سایر علاقمندان، به اطلاع می‌رساند امکان ثبت‌نام تا اطلاع ثانوی میسر نمی‌باشد.

در ضمن کد دسترسی ورود به کارگاه صبح روز سه‌شنبه از طریق پیامک برای ثبت‌نام کنندگان ارسال خواهد شد.